O BIEGU ZAWILCA    ::      MAPA BIEGU    ::      AKTUALNOŚCI    ::      HISTORIA    

Konkrety

Dla ułatwienia życia osobom, które nie mają czasu na dokładne czytanie regulaminu, poniżej garść konkretów:    FB

Sprawy finansowe

Uczestnicy wnoszą opłatę startową w wysokości:  20,00 zł

Opłaty za Bieg Główny należy wnieść:

- w formie przelewu  do 30 kwietnia 2014 r:

       na konto SBL Zakrzewo nr

       37894400030005562220000010 z dopiskiem " Bieg Zawilca" oraz podaniem imienia i nazwiska  zawodnika, dowód wpłaty należy okazać przy odbiorze numeru startowego.

- w formie gotówkowej w dniu biegu tj. 10 maja , w biurze zawodów od godziny 10.00 do godziny 14.50 .

Podczas rejestracji osoby biorące udział dodatkowo w konkurencji np. zakładów pracy, powinny zaznaczyć to w odpowiednim polu. Również w formularzu zanjduje się miejsce do wyboru rozmiaru koszulki. Koszulka w ramach wpisowego dla uczestników Biegu Głównego.

LINK DO REJESTRACJI

 

ZBZ 2014

Złotowski Bieg Zawilca 2014

Tegoroczny bieg odbędzie się jak zwykle w maju, tym razem 10-ego. Podobnie jak ostatnio, oprócz standardowych kategorii wiekowych, odbędzie się klasyfikacja par oraz zakładów pracy. Nowością będzie możliwość startu dla miłośników nordic walking. Ponadto Lasy Państwowe zachęcą swoich pracowników do ruchu w lesie także i po godzinach pracy, poprzez nadanie rangi imprezie jako oficjalnych Mistrzostw Polski Leśników.

Kolejną nowością jest zmiana dystansu. Jak dotąd wynosił on 4,3 km. Trasa została zmodyfikowana i wydłużona do 5 km.

Prowadzącym imprezę będzie jak ostatnio Sebastian Chamara. Ponadto na trasie będzie można zmierzyć się z Pawłem Czapiewskim – wielokrotnym mistrzem Polski na dystansie 800m i brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Edmonton w roku 2001.

Wpisowe także pozostaje bez zmian i wynosi 20 zł. W ramach tego uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę i dyplom. Jak zwykle na uczestników czekają nagrody w "konkursie wiedzy o biegu", z wycieczką na Wyspy Kanaryjskie na czele, oraz medale dla zwycięzców w kategoriach.

Regulaminy są już dostępne. Mapa nowej trasy w zakładce powyżej. Niedługo powinniśmy pojawić się na facebook’u, gdzie na bieżąco będziemy mogli dzielić się informacjami.

Zapisy on line tutaj.

Organizatorzy

 

Wyniki

Wyniki VII ZBZ

 

Ruszyły zapisy

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz firmy Domtel. Link poniżej. (zachęcam też odwiedzenia zakładki "Aktualności")

 

ZAPISZ SIĘ!

 

Uwaga: w formularzu zgłoszeniowym, prosimy leśników o odznaczenie kategorii Najlepszy Leśnik.

 

Sprawy finansowe

Uczestnicy wnoszą opłatę startową w wysokości:  20,00 zł

Opłaty za Bieg Główny należy wnieść w formie przelewu  do 30 kwietnia 2013 r. na konto SBL Zakrzewo nr:

89894400030009106630000010 z dopiskiem " Bieg Zawilca" oraz podaniem imienia i nazwiska  zawodnika, dowód wpłaty należy okazać przy odbiorze numeru startowego

 

...lub w formie gotówkowej w dniu biegu tj. 11 maja , w biurze zawodów od godziny 10.00 do godziny 15.00 .

 

UWAGA: wpłaty przelewem przyjmowane są do 30 kwietnia. Rejestracja internetowa również zostanie zamknięta po tym dniu. Od tego momentu będzie można zapisać się i opłacić start już tylko w dniu zawodów.

 

VII Złotowski Bieg Zawilca

Znany jest już termin VII ZBZ, a będzie to 11 maja 2013 o godzinie 15.15. Tak jak w ostatnich edycjach, tak i teraz w ramach wpisowego zapewniamy elektroniczny pomiar czasu, napoje oraz pamiątkowe koszulki dla wszystkich uczestników Biegu Głównego. Opłata startowa wyniesie 20,00 PLN.

Nowością będzie planowany "odcinek specjalny" na wysokości siedziby Nadleśnictwa, gdzie będzie mierzony czas dla naszybszych zawodników na odcinku 300 metrów. Najlepsze trójki mężczyzn i kobiet, bez względu na kategorię wiekową, zostaną nagrodzone pucharami.

Zapisy on line rozpoczną się od 22 lutego i potrwają do 30-ego kwietnia do godziny 24.00.

Również 22 lutego pojawią się aktualne informacje nt. numeru konta oraz regulaminy.

Zapraszamy!

 

Wyniki VI Złotowskiego Biegu Zawilca

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu.

Krótka relacja z imprezy w Panoramie Złotowskiej.

 

Wyniki V ZBZ

Wyniki V Złotowskiego Biegu Zawilca

 

Wspomnienia z ZBZ 2010

Poniżej prezentujemy najciekawsze zdjęcia z tegorocznego biegu. Na początek kilka zdjęć Martyny Baran, która z wielkim wyczuciem uchwyciła atmosferę sportowych zmagań w złotowskim Zwierzyńcu. Wkrótce kolejne zdjęcia, kolejnych fotografików.

  

  

  

 

 

 

Jeśli ktoś preferuje ruchome obrazki, zapraszamy do zlotow.tv na krótki film o bieganiu...

 

Wyniki biegu głównego

Poniżej wyniki Złotowskiego Biegu Zawilca 2010:

1.BARTOSZAK MICHAŁ, KIEKRZ M40-1, 0:13:53
2. MANIKOWSKI PIOTR, KP PSP ZŁOTÓW M30-1, 0:14:10
3. WOJTASIK JAROSŁAW, ZŁOTÓW M 40-2, 0:14:13
4. POCZEWSKI PIOTR, ZŁOTÓW M30-2, 0:14:25
5. KRIEGER ŁUKASZ, PSP POZNAŃ M20-1, 0:14:35
6. GUZAL KAMIL, MARATOŃCZYK OKONEK M20-2, 0:14:52
7. CZYŻ MICHAŁ, SŁAWIANOWO M20-3, 0:15:15
8. JASZCZYK TOMASZ, ZŁOTÓW M16-1, 0:15:24
9. ZIĘBA KRZYSZTOF, ZŁOTÓW M20-4, 0:15:28
10. SZYMAŃSKI ANDRZEJ, ZŁOTÓW M40-3, 0:15:35
11. URBAŃSKI TOMASZ, ZŁOTÓW M30-3, 0:15:40
12. SŁONKA SŁAWOMIR, LIPKA M20-5, 0:15:44
13. GALANT ADAM, MARATOŃCZYK OKONEK M30-4, 0:15:47
14. SŁONKA MARIUSZ, ŁĄKIE M20-6, 0:15:48
15. KOPER ADAM, SKÓRKA, SBZZ M 30-5, 0:15:49
16. KASPEROWICZ ZDZISŁAW, OKONEK M30-6, 0:15:50
17. JURKIEWICZ DAWID, ZŁOTÓW M20-7, 0:15:53
18. RYCHTER ANTONINA, SZCZECINEK K19-1, 0:15:54
19. SADOWSKI MARIAN, ZŁOTÓW M40-4, 0:15:58
20. DZIADCZYK KRZYSZTOF, CHOJNICE ZSP 3 M50-1, 0:16:09
21. MINDA DANIEL, OKONEK M20-8, 0:16:14
22. SZCZOTKA MACIEJ, ROSOCHY M16-2, 0:16:17
23. BSUFKA JAROSŁAW, ZŁOTÓW M40-5, 0:16:18
24. TEUSZ BARTŁOMIEJ, ZAKRZEWO M20-9, 0:16:23
25. GABRYCH IRENEUSZ, ZŁOTÓW, 20-10, 0:16:30
26. STANDIO BARTOSZ, ZŁOTÓW M20-11, 0:16:32
27. FIDURSKI MICHAŁ, ZŁOTÓW M20-12, 0:16:33
28. FELSKI MARIUSZ, MIASTKO 40-6, 0:16:35
29. OCHNIO RYSZARD, JASTROWIE M30-7, 0:16:36
30. SOBAŃSKA MAŁGORZATA, POZNAŃ K40-1, 0:16:39
31. KOWALSKI DARIUSZ, ŚWIĘTA M40-7, 0:16:39
32. GRUNTKOWSKI ARTUR, ANTONIEW M40-8, 0:16:46
33. ROZMUS MARCIN, PIŁA M30-8, 0:16:54
34. DOPYTAŁA JAROSŁAW, LIPKA M30-9, 0:16:58
35. JERZAKOWSKI JAROSŁAW, PIŁA M20-13, 0:17:03
36. WIŚNIEWSKI RAFAŁ, ZŁOTÓW, M20-14, 0:17:06
37. JANIK ADRIAN, PLKS GWDA PIŁA M30-10, 0:17:07
38. ŚWIERCZYŃSKA JUSTYNA, GWDA PIŁAK19-2, 0:17:09
39. KOWALSKI KAZIMIERZ, KRAJENKA M55-1, 0:17:20
40. SAWICKI ELIGIUSZ ZŁOTÓW M40-9, 0:17:33
41SZCZOTKA WOJCIECH, KRAJENKA M20-15, 0:17:37
42.FIDURSKI WIESŁAW, ZŁOTÓW STOW. 50-2, 0:17:39
43. WINIARSKI MAREK, ZŁOTÓW M40-10, 0:17:39
44. JURKIEWICZ KAROL, ZŁOTÓW M20-16, 0:17:40
45. WUJTIUK PIOTR, CZWÓRKA SZCZECINEK M30-11, 0:17:41
46. BORECKI STANISŁAW, PIŁA M55-2, 0:17:42
47. DERCZ ARKADIUSZ, KIEŁPIN M20-17, 0:17:45
48. KURZAWA PIOTR, ZŁOTÓW M20-18, 0:17:45
49. SAKOWICZ KAJETAN, ZŁOTÓW M30-12, 0:17:46
50. GMURCZYK ŁUKASZ, ZŁOTÓW M20-19, 0:17:48
51. DERCZ KACPER, KIEŁPIN, 00:17:50
52. BORUŃ MARIUSZ, ZŁOTÓW M16-3, 00:17:55
53. KRAWCZYK BARTŁOMIEJ, BLĘKWIT M20-20, 0:17:57
54. DZIEMIAŃCZYK MIECZYSŁAW, JASTROWIE M40-11, 0:17:59
55. SZWEDA MAREK, ZŁOTÓW M55-3, 0:18:02
56. SZWEDA KAROL, ZŁOTÓW M50-3, 0:18:03
57. SZYDŁOWSKI WITOLD, LIPKA M50-4, 0:18:05
58. CZAJKA BARTOSZ, ZŁOTÓW M20-21, 0:18:09
59. KOKOWSKI JAKUB, ZŁOTÓW M20-22, 0:18:10
60. KARŁOWSKI JERZY, ZŁOTÓW M40-12, 0:18:11
61. BANAŚ RAFAŁ, KRAJENKA M20-23, 0:18:15
62. KOWALSKI BARTOSZ, ZŁOTÓW M16-4, 0:18:19
63. WOJCIECHOWSKI IRENEUSZ, WYRZYSK M30-13, 0:18:26
64. FRONTCZAK IZABELA, SZCZECINEK K19-3, 0:18:27
65. GAŁA PATRYK, ZŁOTÓW M16-5, 0:18:28
66. WIESE ZDZISŁAW, POZNAŃ M40-13, 0:18:34
67. PŁOSZCZYŃSKI MARCIN, WARSZAWA M30-14, 0:18:37
68. ZIELIŃSKI JÓZEF, NAKŁO M55-4, 0:18:39
69. KLIMEK KRZYSZTOF, LIPKA M20-24, 0:18:47
70. SIEG HUBERT, ZŁOTÓW M20-25, 0:18:48
71. ZAPALSKI GRZEGORZ, ZŁOTÓW M30-15, 0:18:49
72. SARNOWSKI JANUSZ, ZŁOTÓW LILL-SPORT M 40-14, 0:18:51
73. JABŁOŃSKI MATEUSZ, ZŁOTÓW M20-26, 0:18:51
74. MANIKOWSKA PATRYCJA, TARNÓWKA K19-4, 0:18:52
75. GRYKA MALKOLM, ZŁOTÓW M20-27, 0:18:54
76. SIKORA WALDEMAR, KRAJENKA M30-16, 0:18:56
77. RYDZYŃSKI SŁAWOMIR, LIPKA M20-28, 0:18:59
78. ŁUCZAK BERNADETTA, PUSZCZYKOWO K40-2, 0:18:59
79. NOWAK RAFAŁ, ZŁOTÓW M30-17, 0:18:59
80. KOWALSKI LECH, NIEŻYCHOWO M55-5, 0:18:59
81. MELLER DANIEL, PIŁA M30-18, 0:19:05
82. BARTOSIŃSKI BARTOSZ, ZŁOTÓW M20-29, 0:19:05
83. MALINOWSKI MAREK, ZŁOTÓW M16-6, 0:19:06
84. DUDEK RAFAŁ, ŁOBŻENICA M20-30, 0:19:06
85. GORĄCZKOWSKI JAROSŁAW, ZAKRZEWO M20-31, 0:19:10
86. NIEDŹWIECKI JAKUB KRAJENKA M20-32, 0:19:12
87. SITARSKI MARCIN, KUJAN M20-33, 0:19:16
88. SIEG KAROL, ZŁOTÓW M16-7, 0:19:25
89. JARSKI ŁUKASZ ZŁOTÓW M16-8, 0:19:26
90. DERESZKIEWICZ MAREK (31)ZŁOTÓW M30-19, 0:19:26
91. STANEK KRYSTIAN ZŁOTÓW M16-9, 0:19:27
92. POBIEDZIŃSKI ROBERT (191)BLĘKWIT M16-10, 0:19:28
93. GORĄCZKOWSKI WOJCIECH ZAKRZEWO M20-34, 0:19:31
94. MACANKO BARTŁOMIEJ, ZŁOTÓW M20-350:19:32
95. BRZOZOWSKI TOMASZ, KRAJENKA M20-36, 0:19:32
96. SCHULZ KACPER, ZŁOTÓW M16-11, 0:19:32
97. CHOJNACKI ŁUKASZ, ZŁOTÓW M30-20, 0:19:33
98. MATUSZEWSKI KAROL, JASTROWIE, M20-37, 0:19:33
99. SKARZYŃSKI ADRIAN,TOPOLA M20-38, 0:19:36
100. PIETRYKOWSKI DAMIAN, ZŁOTÓW M20-39, 0:19:38

101. ANKUDOWICZ DAMIAN, ZŁOTÓW M30-21, 0:19:41
102. DERESZKIEWICZ SŁAWOMIR, ZŁOTÓW M30-22, 0:19:42
103. KABATEK REMIGIUSZ, ZŁOTÓW M20-40, 0:19:42
104. WITKOWICZ GRZEGORZ, ZŁOTÓW M40-15, 0:19:44
105. BUZAŁA WALENTY, ST. ŁUBIANKA M40-16, 0:19:45
106. WEGNER WOJCIECH, ZŁOTÓW M30-23, 0:19:46
107. ADAMCZYK KAROL, ZŁOTÓW M20-41, 0:19:48
108. KOŁODZIEJ TOMASZ, ZŁOTÓW M20-42, 0:19:49
109. RASZKA DAMIAN, PIŁA M30-24, 0:19:51
110. BZÓWKA BOGDAN, ZŁOTÓW M30-25, 0:19:51
111. PYDYN ANDRZEJ, ZŁOTÓW, M40-17,0:19:52
112. KRÓLIKOWSKI ANDRZEJ, LIPKA M50-5, 0:19:52
113. OLSSON PATRIK, KARLSTAD M40-18, 0:19:54
114. DOMRZALSKI MARIUSZ, ZŁOTÓW M20-43, 0:19:55
115. ŚWIĄTKOWSKI PIOTR, ZŁOTÓW M20-44, 0:19:55
116. ŁOPIŃSKI ALEKSY, OKONEK M60-1; 0:19:57
117. FELSKA ANNA, MIASTKO K40-3, 0:19:59
118. KROPLEWSKI ADAM, CHOJNICE M16-12, 0:20:02
119. JANKOWSKI PIOTR, CHOJNICE M20-45, 0:20:03
120. CHUDZIŃSKI MATEUSZ, ZŁOTÓW M20-46, 0:20:0
121. ZAPIEC JACEK, WYSOKA M50-6, 0:20:07
122. OZIMINA ANDRZEJ, WYRZYSK M55-6, 0:20:08
123. PIENIĄŻKOWSKI JAKUB, ZŁOTÓW M20-47, 0:20:09
124. PYDYN TOMASZ, ZŁOTÓW M20-48, 0:20:10
125. KOWALSKI KAROL, ZŁOTÓW M20-49, 0:20:15
126. RUTA MATEUSZ, ZŁOTÓW M20-50, 0:20:16
127. STENCEL TOMASZ, ZŁOTÓW M20-51, 0:20:17
128. KOWALSKI WOJCIECH, LIPKA M20-52, 0:20:20
129. MISZTAL KRZYSZTOF, ZŁOTÓW M30-26, 0:20:21
130. DORAWA DAMIAN, CHOJNICE M16-13, 0:20:28
131. KOLAT PAWEŁ, ZŁOTÓW M20-53, 0:20:32
132. KRAWCZYK DARIUSZ, ZŁOTÓW M40-19, 0:20:33
133. WEST MARIA, CZARNE K19-5, 0:20:35
134. JAKIMCIO SEBASTIAN NIKODEM, CHODZIEŻ M30-27, 0:20:36
135. CZEKAŁA JAN, OKONEK M60-2, 0:20:39
136. TOMASZ PIOTR, ZŁOTÓW M30-28, 0:20:46
137. SZAŁER DORIAN, JASTROWIE M20-54, 0:20:46
138. ROŻEŃ KAMIL, JASTROWIE M20-55, 0:20:46
139. KASIŃSKI ZBIGNIEW, SKÓRKA M55-7, 0:20:49
140. MARSZAŁEK WOJCIECH, ZŁOTÓW M20-56, 0:20:52
141. JANUSZEWSKI KRZYSZTOF, ZŁOTÓW M16-14, 0:20:54
142. WIŚNIEWSKI DANIEL, ZŁOTÓW M50-7, 0:20:55
143. SEMRAU MIŁOSZ, ZŁOTÓW M16-15, 0:20:56
144. WRZESZCZ MARIUSZ, OLDENBURG M30-29, 0:20:57
145. STARAK MARCIN, ZŁOTÓW M30-30, 0:20:59
146. WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF, ZŁOTÓW M20-57, 0:21:00
147. SIUDYGA IWONA, WYSOKA K19-6, 0:21:03
148. ROGGENNBUCK WOJCIECH, ZŁOTÓW M16-16, 0:21:04
149. STUPKIEWICZ PAULINA, TARNÓWKA K19-7, 0:21:06
150. BIELA JAN, ZŁOTÓW M60-3, 0:21:14
151. ZAKRZEWSKI JAN, ZŁOTÓW M55-8, 0:21:15
152. ROGÓŻ MARTYN, ZŁOTÓW M20-58, 0:21:15
153. WALDOWSKI KRZYSZTOF, ZŁOTÓW M20-59, 0:21:21
154. JARKA WOJCIECH, ZŁOTÓW M30-31, 0:21:24
155. ZIELIŃSKI MARCIN, JASTROWIE M20-60, 0:21:25
156. GRZESIAK JACEK, ZŁOTÓW M30-32, 0:21:26
157. AUGUSTYN DOMINIK, ZŁOTÓW M20-61, 0:21:27
158. MAŃKOWSKI PIOTR, POZNAŃ M55-9, 0:21:27
159. FIDLER TOMASZ, ZŁOTÓW M30-33, 0:21:28
160. KOWALSKA ALINA, ZŁOTÓW K30-1, 0:21:29
161. LEWANDOWSKI REMIGIUSZ, ZŁOTÓW M50-8, 0:21:30,
162. BARABASZ AGNIESZKA, ZŁOTÓW, K30-2, 0:21:33
163. CZARNECKI MIROSŁAW, ZŁOTÓW M40-20, 0:21:38
164. GLUGLA PAWEŁ, ZAKRZEWO M20-62, 0:21:41,
165. SKRENTNY PIOTR, KIEŁPIN M30-34, 0:21:44
166. SZPORLENDOWSKI TOMASZ, LIPKA M20-630:21:45,
167. BEKER MAŁGORZATA, ZŁOTÓW K19-8, 0:21:47
168. KOPCZYK KRZYSZTOF, LIPKA M20-64, 0:21:55
169. BIAŁKOWSKI JAROSŁAW, ZŁOTÓW M40-21, 0:22:03
170. JAROSZ DARIUSZ, LIPKA M30-35, 0:22:11
171. KACZMAREK PRZEMYSŁAW, WĄSOSZKI M40-22, 0:22:12
172. ROGUT SŁAWOMIR, ZŁOTÓW M40-23, 0:22:12
173. WIŚNIEWSKI ZENON, LIPKA M55-10, 0:22:15
174. NOWAKOWSKI ŁUKASZ, RUDNA M20-65, 0:22:17
175. HOLTI-BAKEN NILS, KARLSTADLILL-SPORT M40-24, 0:22:23
176. GOLDZISZEWICZ NORBERT, ZŁOTÓW M30-36, 0:22:33
177. KRAWCZYK MICHAŁ, BLĘKWIT M20-66, 0:22:42
178. WRZESZCZ SŁAWOMIR, ZŁOTÓW M20-67, 0:22:43
179. SKÓRCZ MAREK, ZŁOTÓW M40-25, 0:22:44
180. ZDRENKA MATEUSZ, ZŁOTÓW M20-68, 0:22:45
181. MANIKOWSKI TOMASZ, ZŁOTÓW M30-37, 0:22:46
182. SAJOR MONIKA, ZŁOTÓW K19-9, 0:22:46
183. KARŁOWICZ ANDRZEJ, ZŁOTÓW M50-9, 0:22:47
184. KRZYŻANOWSKI MICHAŁ, ZŁOTÓW M50-10, 0:22:48
185. TRAWA ALEKSANDRA, ZŁOTÓW K19-10, 0:22:49
186. ZABEL ADAM, ZŁOTÓW M30-38, 0:22:53
187. FEDDE PIOTR, KLAWKOWO M20-69, 0:22:53
188. KACZMAREK AGNIESZKA,WĄSOSZ K30-3, 0:22:57
189. SOCHACKA DAGMARA, ZŁOTÓW K19-11, 0:22:58
190. WEGNER MIROSŁAW, ZŁOTÓW M30-39, 0:23:01
191. BĄBIŃSKA BOŻENA, KRAJENKA K40-4, 0:23:08
192. FOCH BOŻENA, ZŁOTÓW, K40-5, 0:23:11
193. KACZMAREK WALDEMAR, WĄSOSZ M40-26, 0:23:13
194. MECHA DOROTA, KRAJENKA K30-4, 0:23:14
195. CHWALIŃSKI ADAM, KRAJENKA M55-11, 0:23:16
196. GAJDZIŃSKI SŁAWOMIR, ŁOBŻENICA M40-27, 0:23:24
197. MĄDRY ROMAN, BLĘKWIT M50-11, 0:23:27
198. KARŁOWSKA LEONORA, ZŁOTÓW K50-1, 0:23:27
199. CIOZDA MARIUSZ, ZŁOTÓW M30-40, 0:23:28
200. KRAWCZYK ANDRZEJ, BLĘKWIT M40-28, 0:23:32

201. PERLIK GRZEGORZ, BYDGOSZCZ M55-12, 0:23:34
202. ŚLAWSKI JĘDRZEJ, ZŁOTÓW M20-70, 0:23:36
203. GAJDA ILONA, ZŁOTÓW K30-5, 0:23:37
204. DOMEK RADOSŁAW, LIPKA M20-71, 0:23:40
205. KOLAT ZBIGNIEW, ZŁOTÓW M55-13, 0:23:41
206. KOLERA TOMASZ, ZŁOTÓW M20-72, 0:23:48
207. NIEDŹWIECKA EWA, KRAJENKA K16-1, 0:23:52
208. MOCZARSKI RAFAŁ, ZŁOTÓW M30-41, 0:23:54
209. DUDEK MARCELINA, TOPOLA K19-12, 0:24:00
210. NARLOCH KAROL, ŁOBŻENICA M20-73, 0:24:00
211. PIEKARSKI DARIUSZ, DEBRZNO M20-74, 0:24:02,
212. KORCZAK MATEUSZ, LIPKA 20-75, 0:24:03
213. KANABAJ MATEUSZ, ZŁOTÓW, 00:24:04
214. ŁUGOWSKI ŁUKASZ, ZŁOTÓW M20-76, 0:24:05
215. MILCZYŃSKA MAGDALENA, ZŁOTÓW K30-6, 0:24:10
216. SOBAŃSKI SŁAWOMIR, DOLASZEWO M30-42, 0:24:11
217. GAŃSKI ANDRZEJ, KRAJENKA M30-43, 0:24:11
218. CYBULSKI PIOTR, ZŁOTÓW M40-29, 0:24:14
219. SOBAŃSKA ANNA, DOLASZEWO K30-7, 0:24:15
220. STRZELECKI MARCIN, LIPKA M20-77, 0:24:16
221. SOBCZYK CZESŁAW, WAŁCZ M55-14, 0:24:17
222. ROGOWSKI LESZEK, KRAJENKA M50-12, 0:24:19
223. JURKIEWICZ SZYMON, ZŁOTÓW M20-78, 0:24:20
224. JANKIEWICZ MARCIN, LIPKA M20-79, 0:24:29
225. STEFEN PIOTR, ZŁOTÓW M20-80, 0:24:32
226. ROGUT ADAM, ZŁOTÓW M40-30, 0:24:32
227. DEJA MICHAŁ, ZŁOTÓW M20-81, 0:24:34
228. KOPER JUSTYNA, SKÓRKA M30-8, 0:24:34
229. WYSOCKA JOANNA, ZŁOTÓW K19-13, 0:24:34
230. BIELASZ KONRAD, CHOJNICE M20-82, 0:24:34
231. KUFEL TOMASZ, ZŁOTÓW M20-83, 0:24:35
232. SIEKAŃSKI DARIUSZ, DEBRZNO M30-44, 0:24:36
233. STEFEN TERESA, BLĘKWIT K16-2, 0:24:36
234. GNIOT DAWID, KRAJENKA M20-84, 0:24:38
235. WUDARCZYK MICHAŁ, RAKOWIEC M20-85, 0:24:40
236. OZIMINA AGNIESZKA, WYRZYSK K19-14, 0:24:42
237. WCISŁO KRZYSZTOF, LIPKA M40-31, 0:24:43
238. CZAJKOWSKI JAKUB (284)JASTROWIE M16-17, 0:24:44
239. PACHOLIK GRZEGORZ LIPKA M30-45, 0:24:49
240. WALICKI JANUSZ, ZŁOTÓW M40-32, 0:24:58
241. IDZIK LUDWIK, ZŁOTÓW M30-46, 0:24:59
242. MATUSZAK STANISŁAW, ZŁOTÓW M40-33, 0:25:05
243. SEMRAU MARTA, ZŁOTÓW K19-15, 0:25:09
244. JAMROŻY PIOTR, ZŁOTÓW M20-86, 0:25:14
245. OSSOWSKI MAREK, ZŁOTÓW M20-87, 0:25:18
246. NIEDŹWIECKA BARBARA, KRAJENKA K19-16, 0:25:21
247. SZMYT IZABELA, ZŁOTÓW K19-17, 0:25:23
248. GLINKE CECYLIA, ZŁOTÓW K19-18, 0:25:24
249. CZAPLA MARCIN, ZŁOTÓW M30-47, 0:25:33
250. MILCZYŃSKI PIOTR, ZŁOTÓW M30-48, 0:25:37
251. ŻEJMO DANIEL, ŚMIARDOWO KRAJ. M20-88, 0:25:40
252. PERLIK ANNA, BYDGOSZCZ K19-19, 0:25:40
253. PAJĄK KRZYSZTOF, ZŁOTÓW M30-49, 0:25:45
254. BANACZYK ANITA, ZŁOTÓW K19-20, 0:25:47
255. CIŻA AGNIESZKA, MIĘDZYBŁOCIE K19-21, 0:25:54
256. TOMASZ PIOTR, KRAJENKA M30-50, 0:25:55
257. KOPER KLAUDIA, SKÓRKA, 00:25:57
258. STOLARCZYK HENRYK, KRAJENKA M30-51, 0:25:57
259. MANIKOWSKI RYSZARD, ZŁOTÓW M40-34, 0:25:59
260. DZIWIŃSKI WALDEMAR, ZŁOTÓW M30-52, 0:25:59
261. CZARNECKA MAŁGORZATA, ZŁOTÓW K40-6, 0:26:02
262. BOCHEŃSKA ANNA, SKÓRKA K40-7, 0:26:06
263. FIFIELSKA PATRYCJA, ZŁOTÓW K19-22, 0:26:06
264. DUNIKOWSKI PIOTR, LIPKA M20-89, 0:26:09
265. JASKÓLSKI MIROSŁAW, ZŁOTÓW M50-13, 0:26:18
266. BIANGA MARTA, ZŁOTÓW K19-23, 0:26:19
267. KARŁOWICZ BENITA, ZŁOTÓW K50-2, 0:26:24
268. PRZYMUSZAŁA BOŻENA, ZŁOTÓW K40-8, 0:26:31
269. DERESZ ANETA, ZŁOTÓW K30-9, 0:26:31
270. ROZENTAL MAGDALENA, MIASTECZKO KRAJ. K19-24, 0:26:33
271. URBANIAK MARTA, KRAJENKA K19-25,0:26:34
272. SYPNIEWSKA AGNIESZKA, KRAJENKA K19-26, 0:26:34
273. PTASIŃSKI ANDRZEJ, NOWINY M40-35, 0:26:36
274. MICHAŁEK BOŻENA, ZŁOTÓW K30-10, 0:26:38
275. MARSZAŁEK JOANNA, ZŁOTÓW K19-27, 0:26:39
276. PŁACZEK ROBERT, ZŁOTÓW M30-53, 0:26:39
277. ZABEL JULIA, ZŁOTÓW K19-28, 0:26:39
278. GRUSZECKA MARIOLA, ZŁOTÓW K40-9, 0:26:59
279. BARTOSZEWICZ RADOSŁAW, ZŁOTÓW M20 9, 00:27:04
280. RECZULSKI LESZEK, ZŁOTÓW M50-14, 0:27:05
281. MISZTAL MARCIN, ZŁOTÓW M30-54, 0:27:06
282. MICHAŁEK ANITA, ZŁOTÓW K30-11, 0:27:06
283. GRZYBEK BARTŁOMIEJ, TARNÓWKA M20-91, 0:27:08
284. GŁYŻEWSKI CZESŁAW, ZŁOTÓW M60-4, 0:27:13
285. KRACZKOWSKI JAROSŁAW, ZŁOTÓW M40-36, 0:27:17
286. KOŁODZIEJ GRZEGORZ, ZŁOTÓW M30-55, 0:27:19
287.KAŹMIEROWSKI ADAM, ZŁOTÓW M40-37, 0:27:20
288. KOSECKI MARCIN, ZŁOTÓW M30-56, 0:27:23
289. KOPINKE TOMASZ, ZŁOTÓW M20-92, 0:27:33
290. PIETRZYK BERNADETA, ZŁOTÓW K40-10, 0:27:35
291. KOŁODZIEJ-KRAWCZYK EWA, ZŁOTÓW K40-11, 0:27:37
292. KOWALSKI PIOTR, ZŁOTÓW M50-15, 0:27:39
293. KLUCEWICZ SARA, CHOJNICE K16-3, 0:27:40
294. MĄDRA MARTYNA, ZŁOTÓW K19-29, 0:27:42
295. SUDOŁ DAMIAN, ZŁOTÓW M20-93, 0:27:43
296. MUSZCZEK ELŻBIETA, AUGUSTOWO K50-3, 0:27:46
297. WOBSZAL MAŁGORZATA, NOWINY K19-30, 0:27:49
298. MAŁACZEK RENATA, ZŁOTÓW K40-12, 0:27:50
299. BANACZYK PIOTR, ZŁOTÓW M40-38, 0:27:53
300. GRANQVIST ULLA, KARLSTAD K55-1, 0:27:54

301. GRANQVIST LASSE, KARLSTAD M55-15, 0:27:54
302. FIDURSKA IWONA, ZŁOTÓW K50-4, 0:27:54
303. BZÓWKA WIOLETTA, ZŁOTÓW K30-12, 0:27:59
304. WOJTASIK AGATA, ZABRZE K19-31, 0:28:02
305. WOJTASIK BEATA, ZŁOTÓW K40-13, 0:28:03
306. MUTSCHKE WOJCIECH, KRAJENKA M20-94, 0:28:04
307. ORMAN WERONIKA, ZŁOTÓW K19-32, 0:28:11
308. ZDRENKA ANNA, NOWINY K40-14, 0:28:14
309. JÓZEFOWSKA MARIA, ZŁOTÓW K19-33, 0:28:17
310. JANKIEWICZ AGNIESZKA, LIPKA K19-34, 0:28:18
311. GŁUCHOWSKI MICHAŁ, KRAJENKA M20-95, 0:28:29
312. SZYMAŃSKI ALBIN, ZŁOTÓW M55-16, 0:28:32
313. MADEJ AGNIESZKA, PARUSZKA K19-35, 0:28:32
314. PASISZ IWONA, ZŁOTÓW K30-13, 0:28:34
315. CZAJKOWSKI KRZYSZTOF, PIŁA M30-57, 0:28:39
316. GŁAZIK FILIP, ZŁOTÓW M20-96, 0:28:42
317. WIESE GRZEGORZ, ZŁOTÓW M30-58, 0:28:43
318. ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA, ZŁOTÓW K30-14, 0:28:49
319. NAPORA TOMASZ, ZŁOTÓW M20-97, 0:28:50
320. POLASIK MAGDA, DOLASZEWO K19-36, 0:29:02
321. LEWANDOWSKA MAGDALENA, ZŁOTÓW K19-37, 0:29:02
322. ZABEL ANIELA, ZLOTÓW K55-2, 0:29:03
323. MIRR EWA, ZŁOTÓW K40-15, 0:29:06
324. DOLLA ZBIGNIEW, LIPKA M20-98, 0:29:14
325. CZARNOTA JAN, PIŁA M40-39, 0:29:16
326. ŁUKASZEWSKI JERZY, ZŁOTÓW M50-16, 0:29:16
327. BĄBIŃSKA WIOLETA, ZŁOTÓW K40-16, 0:29:21
328. SZEFFLER WIOLETTA, ZŁOTÓW K40-17, 0:29:24
329. STIPPA WIOLETTA, WERSK K19-38, 0:29:32
330. SZCZEŚNIAK JOLANTA, ZŁOTÓW K30-15, 0:29:32
331. WÓDZ WIOLETTA, ZŁOTÓW K30-16, 0:29:33
332. BURZYŃSKI DAMIAN, ZŁOTÓW M16-18, 0:29:36
333. BURZYŃSKA MARZENA, ZŁOTÓW K30-17, 0:29:37
334. KOSELKE AGNIESZKA, ZŁOTÓW K19-39, 0:29:37
335. RADOSKI MARCIN, ZAKRZEWO M20-99, 0:29:41
336. ZAKRZEWSKA ANNA, ZŁOTÓW K50-5, 0:29:50
337. GRZYWNA ZBIGNIEW, ZŁOTÓW M30-59, 0:30:03
338. KONOPIŃSKA KAROLINA, ZŁOTÓW K19-40, 0:30:09
339. CZAJA MATEUSZ, ZŁOTÓW M20-100, 0:30:10
340. PIKULIK MAREK, ZŁOTÓW M40-40, 0:30:23
341. KURCIN ANDRZEJ, ZŁOTÓW M40-41, 0:30:25
342. JASZCZYK WIESŁAWA, ZŁOTÓW K40-18, 0:30:28
343. DROBIEWSKA ANNA, ZAKRZEWO K30-18, 0:30:32
344. FRANZ ANNA, ZŁOTÓW K30-19, 0:30:32
345. MIELEWCZYK ZENON, CZAPLINEK M50-17, 0:30:43
346. DRWĘCKA ANNA, ZŁOTÓW K40-19, 0:30:43
347. ŁABĘDŹ MALWINA, ZŁOTÓW K19-41, 0:30:45
348. ŁABĘDŹ KATARZYNA, ZŁOTÓW K40-20, 0:30:45
349. JAROS ALICJA, ZŁOTÓW K19-42, 0:30:55
350. SZWEDA JACEK, ZŁOTÓW M20-101, 0:30:55
351. WIESE DOMINIKA, ZŁOTÓW, K30-20, 0:30:58
352. KRZYWIŃSKA-DOLLA ANNA, ZŁOTÓW K19-43, 0:30:58
353. SPYT KATARZYNA, ZŁOTÓW K30-21, 0:31:03
354. JARKA KATARZYNA, ŚWIĘTA K30-22, 0:31:06
355. KUICH ANNA, ZŁOTÓW, K30-23, 0:31:13
356. STEFFEN KAZIMIERZ, ZŁOTÓW M55-17, 0:31:24
357. MALISZEWSKI PRZEMYSŁAW, ZŁOTÓW M30-60, 0:31:24
358. HERMANN MACIEJ, ZŁOTÓW M30-61, 0:31:24
359. RUTA SARA, ZŁOTÓW K19-44, 0:31:40
360. GÓRSKA ALEKSANDRA, ZŁOTÓW K19-45, 0:31:41
361. DZIWIŃSKA KARINA, ZŁOTÓW K30-24, 0:31:42
362. BANACZYK WIOLETTA, ZŁOTÓW K40-21, 0:31:52
363. SCHULZ IWONA, ZŁOTÓW K40-22, 0:31:52
364. SOCHACKA KAROLINA, ZŁOTÓW K19-46, 0:31:52
365. FIFIELSKA PAULINA, ZŁOTÓW K19-47, 0:32:14
366. MIKOŁAJCZYK JOLANTA, ZŁOTÓW K50-6, 0:32:15
367. WRZESZCZ ELŻBIETA, ZŁOTÓW K50-7, 0:32:17
368. JAROS MIROSŁAWA, ZŁOTÓW K40-23, 0:32:51
369. JAROS LESZEK ZBIGNIEW, ZŁOTÓW M50-18, 0:32:52
370. WITECKI PIOTR, ZŁOTÓW M30-62, 0:32:56
371. BRZEZIŃSKA WIOLETA, OKONEK K19-48, 0:33:01
372. CZAJKOWSKI RYSZARD, JASTROWIE M50-19, 0:33:02
373. MAKOWIECKA IZABELA, BYDGOSZCZ K19-49, 0:33:26
374. PYDYN REGINA, ZŁOTÓW K40-24, 0:33:26
375. PRZYMUSZAŁA KATARZYNA, ZŁOTÓW K19-50, 0:33:33
376. SIKORSKI MIROSŁAW, LIPKA M20-102, 0:33:35
377. KUTZMANN JANUSZ, LIPKA M20-103, 0:33:35
378. PIKULIK PAULINA, ZŁOTÓW K19-51, 0:33:35
379. GRABOWSKI MAREK, ZŁOTÓW M40-42, 0:34:06
380. GRABOWSKA ELŻBIETA, ZŁOTÓW K40-25, 0:34:06
381. BRZEZIŃSKI JACEK, KRAJENKA M16-19, 0:34:20
382. SAJOR BARBARA, ZŁOTÓW K40-26, 0:34:47
383. KURCIN TERESA, ZŁOTÓW K40-27, 0:34:48
384. SZAMREJ BOGUMIŁA, STARA BIAŁA K19-52, 0:35:03
385. CHABOWSKI PIOTR, PIŁA ZMYŚLENI GÓRNE M30-63, 0:35:03
386. PIETRZAK ALICJA, KRAJENKA AMAZONKI K50-8, 0:35:11
387. WITKOWSKA ANNA, ZŁOTÓW K55-3, 0:35:13
388. WIESE EWA, ZŁOTÓW K40-28, 0:35:14
389. LEWANDOWSKI RYSZARD, ZŁOTÓW M40-43, 0:35:14
390. RADZIKIEWICZ DOROTA, ZŁOTÓW K19-53, 0:35:47
391. KLINKIEWICZ PAULINA, ZŁOTÓW K19-54, 0:37:13
392. WOŹNIAK ALEKSANDRA, CHEŁMNO K19-55, 0:37:14
393. BĄKOWSKI TOMASZ, KRAJENKA M20-104, 0:37:25
394. STANIEWSKA EWA, ZŁOTÓW K50-9, 0:37:42
395. KWIECIEŃ PIOTR ADAM, ZŁOTÓW M60-5, 0:37:44
396. SZULOWSKA SYLWIA, KRAJENKA K19-56, 0:37:53
397. JABŁOŃSKA LUCYNA, KRAJENKA K40-29, 0:37:58
398. BOROWICZ GABRIELA, ZŁOTÓW K50-10, 0:38:00
399. TYBORSKA JOANNA, ZŁOTÓW K30-25, 0:38:03
400. KĘCIŃSKA-KACZMAREK JOWITA, LIPKA K60-1, 0:41:05
401. KACZMAREK KONRAD, ZŁOTÓW M60-6, 0:41:09
402. BRZOSTOWICZ LIDIA, ZAKRZEWO AMAZONKI K50-11, 0:42:33
403. JASIEK TERESA, ZŁOTÓWAMAZONKI K50-12, 0:42:59
404. OZGA MARIA, ZŁOTÓW AMAZONKI K55-4, 0:42:59
405. MAHRUS LINDA, ŁÓDŹ K30-26, 0:46:29
406. LEW-KIEDROWSKA STEFANIA, ZŁOTÓW K60-2, 0:46:29
407. LEW-KIEDROWSKI MICHAŁ, ŚMIARDOWO ZŁ. M20-105, 0:46:29

Tutaj można pobrać wyniki w formacie pdf.

 

Zapisy do biegu

Wszystkich chętnych do udziału w biegu, zapraszam do rejestracji:

ZAPISZ SIĘ DO BIEGU - REJESTRACJA ON-LINE

Rejestracja za pomocą formularza datasport, przyśpieszy każdemu załatwienie formalności na miejscu w biurze zawodów, czyli: potwierdzenie udziału w zawodach, wpłata wpisowego 5 PLN oraz odbiór numeru startowego z chipem.

Podczas biegu prowadzona będzie "transmisja" biegu LIVE. Wyniki "na żywo" wraz ze zdjęciami będzie można oglądać pod tym adresem .

/

 

ZŁOTOWSKI BIEG ZAWILCA - EDYCJA IV - 2010

ELEKTRONICZNY BIEG ZAWILCA

Za oknami śnieg, ale organizatorzy Złotowskiego Biegu Zawilca już intensywnie pracują, aby kolejna IV edycja była jak najbardziej atrakcyjna dla uczestników.

Doświadczenia z poprzednich ZBZ procentują, dlatego też pojawi się nowość, a mianowicie elektroniczny pomiar czasu. Ostatnia impreza, gdzie w biegu głównym udział wzięło ponad 500 uczestników, pokazała że jest to konieczność. Każdy z zawodników otrzyma przed startem elektroniczny chip, który automatycznie odnotuje czas i miejsce zawodnika na mecie.

Trasa nie powinna się raczej zmienić, a jeśli nawet to w bardzo niewielkim stopniu. Start i meta tradycyjnie zlokalizowane są przy siedzibie Nadleśnictwa Złotów. Po zawodach, jak zwykle, na uczestników czeka poczęstunek, losowanie nagród, dekoracje uczestników, a całość dopełni koncert muzyczny. Wszystko to tworzy atmosferę rodzinnego pikniku, której miejmy nadzieję, w tym roku nie zepsuje pogoda.

Tak jak w poprzednich latach główną nagrodą loterii będzie wycieczka dla dwóch osób na Wyspy Kanaryjskie. Nagrodę funduje Lasse Granqvist, właściciel i Dyrektor Generalny firmy Rek-Swed Sp. z o.o.

Organizatorami biegu są Nadleśnictwo Złotów, Rek-Swed Sp. z o.o., Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej oraz panowie Leszek Drwęcki i Dariusz Kowalski. Komitet organizacyjny zaprasza przedsiębiorców i instytucje do udziału w promocji biegu.

SD