O BIEGU ZAWILCA    ::      MAPA BIEGU    ::      AKTUALNOŚCI    ::      HISTORIA    

Wyniki 2012

Wyniki biegu

 

Wyniki 2011

Wyniki biegu

 

Wyniki 2010

Wyniki biegu głównego 2010

 

TABELA WYNIKÓW ZŁOTOWSKIEGO
BIEGU ZAWILCA 2009

BIEG ZAWILCA 2009 - wyniki biegu głównego:
  1. Sójka Kamil
  2. Poczewski Piotr
  3. Radtka Tomasz
  4. Anger Wojciech
  5. Manikowski Piotr
  6. Kowalski Maciej
  7. Kowalski Dariusz
  8. Szwankowski Hubert
  9. Krieger Łukasz
  10. Szymański Andrzej
  11. Minda Daniel
  12. Koper Adam
  13. Słonka Sławomir
  14. Dziadczyk Krzysztof
  15. Galant Adam
  16. Rychter Antonina
  17. Bsufka Jarosław
  18. Galant Ewa
  19. Matuszewski Karol
  20. Kowalski Kazimierz
  21. Borek Krzysztof
  22. Kowalski Bartosz
  23. Janik Adrian
  24. Jaszczyk Michał
  25. Mańkowski Dariusz
  26. Gruntkowski Artur
  27. Felski Mariusz
  28. Standio Bartosz
  29. Sawicki Eligiusz
  30. Dopytała Jarosław
  31. Winiarczyk Robert
  32. Mrotek Arkadiusz
  33. Komorowski Tomasz
  34. Teusz Bartłomiej
  35. Sakowicz Kajetan
  36. Gajewski Krzysztof
  37. Ochnio Ryszard
  38. Dudek Rafał
  39. Kowalski Lech
  40. Wojtkowiak Adam
  41. Sporny Bolesław
  42. Dercz Arkadiusz
  43. Narloch Karol
  44. Dziemiańczyk Mieczysław
  45. Borek Monika
  46. Wujtiuk Piotr
  47. Winiarski Marek
  48. Sadowski Marian
  49. Szweda Marek
  50. Szwec Marcel
  51. Filipów Tadeusz
  52. Ertel Radosław
  53. Zapalski Grzegorz
  54. Krawczyk Michał
  55. Karłowski Jerzy
  56. Krawcewicz Łukasz
  57. Sarnowski Janusz
  58. Kanarek Zdzisław
  59. Sikora Waldemar
  60. Leśniak Łukasz
  61. Baran Patryk
  62. Szweda Jacek
  63. Mańkowski Piotr
  64. Dereszkiewicz Marek
  65. Falba Michał
  66. Zieliński Józef
  67. Semrau Miłosz
  68. Falba Marcin
  69. Jakiel Ewa
  70. Macanko bartłomiej
  71. Mielke Arkadiusz
  72. Bruski Sebastian
  73. Gorączkowski Wojciech
  74. Drążewski Dariusz
  75. Jabłoński Arkadiusz
  76. Szweda Karol
  77. Olsson Patrik
  78. Łopiński Aleksy
  79. Nowosielski Michał
  80. Wiśniewski Rafał
  81. Ankudowicz Damian
  82. Wegner Wojciech
  83. Frontczak Izabela
  84. Skrzyniarz Stanisław
  85. Kozłowski Rafał
  86. Gabryszewski Cyprian
  87. Bzówka Bogdan
  88. Wegner Mirosław
  89. Rzadkiewicz Łukasz
  90. Krawczyk Bartłomiej
  91. Wojciechowski Ireneusz
  92. Kowalski Radosław
  93. Gierszewski patryk
  94. Wasilewski Marcin
  95. Manowski Krystian
  96. Banaczyk Wojciech
  97. Nowosielski Janusz
  98. Ozimina Andrzej
  99. Ossowski Dawid
  100. Guss Sebastian
  101. Brzozowski Tomasz
  102. Baranowski Wojciech
  103. Pająk Witold
  104. Szczodrowski Szymon
  105. Waldowski Krzysztof
  106. Czarnecki Rafał
  107. Felska Anna
  108. Ślifierz Marek
  109. Czekała Jan
  110. Kunicki Michał
  111. Kabatek Remigiusz
  112. Olsson Emma
  113. Kurzawa Piotr
  114. Konopiński Krzysztof
  115. Barabasz Agnieszka
  116. Dobrzyński Jarosław
  117. Pydyn Andrzej
  118. Bilicka Ewa
  119. Kociński Łukasz
  120. Sobota Leszek
  121. Gmurczyk Łukasz
  122. Granqvist Lasse
  123. Bartoszak Michał
  124. Skrobich Marcin
  125. Łysak Sebastian
  126. Golus Gracjan
  127. Marschall Rafał
  128. Ślawski Michał
  129. Stramol Tomasz
  130. Gronowski Jarosław
  131. Grajewski Tomasz
  132. Jabłoński mateusz
  133. Goździejewski Łukasz
  134. Mańkowski Tomasz
  135. Kołodziej Tomasz
  136. Krawczyk Dariusz
  137. Roggenbuk Wojciech
  138. Wójcik Damian
  139. Niedźwiecki Jakub
  140. Wiśniewski Daniel
  141. Starak Marcin
  142. Januszek Adrian
  143. Standio Karolina
  144. Wiese Zdzisław
  145. Zakrzewski Jan
  146. Żołędziewski Marcin
  147. Jarząb Bartłomiej
  148. Michalski Karol
  149. Wiśniewski Zenon
  150. Świątkowski Piotr
  151. Golla Grzegorz
  152. Biela Jan
  153. Dobrowolska Dominika
  154. Zaleski Marek
  155. Gryka Malkolm
  156. Duńka Cezary
  157. Głyżewski Jakub
  158. Wojtasik Agata
  159. Królikowski Andrzej
  160. Krzyżanowski Michał
  161. Ziółkowski Adam
  162. Chwieduk Robert
  163. Wujtiuk Anna
  164. Stojanowska Małgorzata
  165. Kaczmarek Agnieszka
  166. Fidler Tomasz
  167. Rogut Sławomir
  168. Standio Ryszard
  169. Kowalski Radosław
  170. Muszyńska Lidia
  171. Kowalski Wojciech
  172. Kujawski Robert
  173. Januszewski Krzysztof
  174. Olejniczak Jacek
  175. Król Michał
  176. Witkowicz Grzegorz
  177. Strzyżewski Leszek
  178. Pruss Waldemar
  179. Łyjak Marcin
  180. Kolera Tomasz
  181. Niedźwiecki Kazimierz
  182. Gryka Andrzej
  183. Kokowski Bartłomiej
  184. Piekarczyk Eugeniusz
  185. Kowalska Alina
  186. Schulz Kacper
  187. Kaczmarek Waldemar
  188. Kuczkowski Daniel
  189. Łazur Michał
  190. Białkowski Jarosław
  191. Ruda- Ertel Krystyna
  192. Granqvist Linnea
  193. Piechocki Bartłomiej
  194. Bachora Michał
  195. Schmude Sylwester
  196. Cybulski Piotr
  197. Chałubek Anna
  198. Gajdziński Sławomir
  199. Szcześniak Elżbieta
  200. Sajor Monika
  201. Grabowski Marek
  202. Baran Sebastian
  203. Karłowska Leonora
  204. Karłowicz Andrzej
  205. Chudziński Jacek
  206. Niedźwiecka Barbara
  207. Cybulski Mateusz
  208. Gokiert Justyna
  209. Urbański Michał
  210. Lewandowski Remigiusz
  211. Noculak Joanna
  212. Leszczyński Mariusz
  213. Saternus Michał
  214. Gracz Roland
  215. Rogóż Martyna
  216. Ciozda Mariusz
  217. Jażewicz Karolina
  218. Wojtasik Mateusz
  219. Mądry Roman
  220. Pulit Adam
  221. Morgiel Patryk
  222. Bocheńska Adrianna
  223. Bocheńska Agata
  224. Szymala Błażej
  225. Sikora Karolina
  226. Czujak Jacek
  227. Domrzalski Mariusz
  228. Stańczak Janusz
  229. Gajda Ilona
  230. Wojdczak Adam
  231. Mańkowska Janina
  232. Mirr Wiesław
  233. Chabowski Piotr
  234. Beker Małgorzata
  235. Wilczek Damian
  236. Mutschke Wojciech
  237. Kwaśniak Robert
  238. Rutkowski Marcin
  239. Biesek Kamil
  240. Kmiecik Marek
  241. Hildebrandt Dariusz
  242. Sikorski Mirosław
  243. Siekański Dariusz
  244. Szweda Paweł
  245. Pacholik Grzegorz
  246. Jankiewicz Marcin
  247. Ciozda Damian
  248. Walicki Janusz
  249. Sawicki Szymon
  250. Olsson Moa
  251. Jamroży Piotr
  252. Żuchowicz Mieszko
  253. Tomasz Piotr
  254. Szmyt Izabela
  255. Pająk Tomasz
  256. Gogołkiewicz Sławomir
  257. Malm Olsson Camilla
  258. Sobczyk Czesław
  259. Reczulska Anna
  260. Czarnecki Mirosław
  261. Semrau Marta
  262. Mecha Dorota
  263. Muszczek Elżbieta
  264. Zabel Aniela
  265. Borecki Paweł
  266. Borecki Stanisław
  267. Baran Martyna
  268. Sypniewska Agnieszka
  269. Borecka Jolanta
  270. Kopinke Tomasz
  271. Walicka Maria
  272. Jaskólski Mirosław
  273. Strzelecki Marcin
  274. Manikowski Ryszard
  275. Sochacka Dagmara
  276. Deja Grzegorz
  277. Dropiewska Iwona
  278. Łoboda Małgorzata
  279. Sulżycka Katarzyna
  280. Ćwiszewski Aleksander
  281. Stefen Piotr
  282. Wojtasik Beata
  283. Król Monika
  284. Dudzińska Patrycja
  285. Pikulik Marek
  286. Banaczyk Piotr
  287. Sołtys Aleksandra
  288. Pawelska Dorota
  289. Dunikowski Piotr
  290. Mechelewski Michał
  291. Kanurski Adam
  292. Matuszewska Agnieszka
  293. Kowalski Piotr
  294. Grzybek Bartłomiej
  295. Kraczkowska Karina
  296. Karłowicz Benita
  297. Dziwiński Waldemar
  298. Deja Marzena
  299. Stolarczyk Henryk
  300. Lach Piotr
  301. Przymuszała Bożena
  302. Grudziński Adam
  303. Beker Aleksandra
  304. Wożniak Maciej
  305. Łuszczewski Krzysztof
  306. Puzdrowska Janina
  307. Szcześniak Daniel
  308. Gruszecka Marida
  309. Mróz Sylwia
  310. Fabis Izabela
  311. Idzik Ludwik
  312. Sakowicz Olga
  313. Wcisło Krzysztof
  314. Budniak Krystyna
  315. Budniak Bogdan
  316. Rudna Barbara
  317. Grzybowska Joanna
  318. Rossa Manuela
  319. Sawicki Artur
  320. Malaczek Monika
  321. Hildebrandt Liliana
  322. Grzywna Zbigniew
  323. Banaczyk Anita
  324. Czajkowski Krzysztof
  325. Ziółkowska Katarzyna
  326. Sajor Henryk
  327. Czajkowski Łukasz
  328. Kogucka Jolanta
  329. Nowakowski Mariusz
  330. Szeffler Daniel
  331. Lachowska Danuta
  332. Adamczak Zofia
  333. Wensierski Marcin
  334. Zelek Grzegorz
  335. Ćwiszewska Joanna
  336. Michałek Anita
  337. Radowski Marcin
  338. Dziemiańczyk Joanna
  339. Kolat Paweł
  340. Kokolat Zbigniew
  341. Kowalska Renata
  342. Surma Jolanta
  343. Surma Piotr
  344. Spyt Katarzyna
  345. Chodera Barbara
  346. Mądra Martyna
  347. Jagła Piotr
  348. Kosecki Marcin
  349. Kulesza Bogusław
  350. Lachowski Sławomir
  351. Płaczek Robert
  352. Domalewski Adam
  353. kuźmicz Maciej
  354. Głyżewski Czesław
  355. Dolla Zbigniew
  356. Balicka Justyna
  357. Marlewski mariusz
  358. Skrentny Marek
  359. Górska Aleksandra
  360. Stramol Patryk
  361. Chodor Maria Jolanta
  362. Krawczyk Ewa
  363. Chmielewska Alina
  364. Kotowicz Ada
  365. Pajura Danuta
  366. Wasińska Julita
  367. Januszewski Mirosław
  368. Guzek- Lloqanaj Anna
  369. Lloqanaj- Guzek Sahit
  370. Lisowski Piotr
  371. Czarnota Jan
  372. Łukaszewski Jerzy
  373. Mielewczyk Zenon
  374. Ślawska Liliana
  375. Balczyńska Barbara
  376. Stramol Krystyna
  377. Piątkowska Barbara
  378. Nowaczewska Zdzisława
  379. Kowalska Grażyna
  380. Czujko Kamila
  381. Jabłońska Lucyna
  382. Bąkowski Tomasz

Z powodów technicznych klasyfikacji powyżej numeru 382 nie przeprowadzono. Obecność na liście afabetycznej bez przydzielonego miejsca oznacza, że dany uczestnik ukończył bieg i brał udział w losowaniu nagród rzeczowych. Wszystkich niesklasyfikowanych serdecznie przepraszamy, że nie udało nam się odnotować Waszych miejsc na mecie.
Do zobaczenia za rok.

Ze sportowym pozdrowieniem
Komitet Organizacyjny ZBZ


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami, z podziałem na kategorie wiekowe i wszystkie pozostałe:

Bieg Zawilca 2009 wg miejsc

Bieg Zawilca 2009 alfabetycznie

Bieg Zawilca 2009 wg kategorii

Bieg Zawilca 2009 - wyniki szkół - cz. 1

Bieg Zawilca 2009 - wyniki szkół - cz. 2