Artykuł sponsorowany

Czym jest program crmed?

Czym jest program crmed?

CRMed to innowacyjne oprogramowanie, które łączy w sobie funkcje systemu CRM (Customer Relationship Management) z obsługą telefoniczną. Dzięki temu pozwala na efektywne zarządzanie relacjami z pacjentami oraz usprawnia proces rejestracji wizyt. Program oferuje funkcje takie jak automatyczne przypisywanie pacjentów do odpowiednich specjalistów, monitorowanie czasu oczekiwania na wizytę czy analiza statystyk dotyczących realizacji umówionych spotkań. Ponadto, CRMed umożliwia tworzenie indywidualnych planów leczenia dla pacjentów oraz monitorowanie ich postępów, co przyczynia się do poprawy jakości opieki medycznej. 

Korzyści wynikające z wdrożenia programu

Wdrożenie programu CRMed przynosi wiele korzyści dla placówek medycznych. Po pierwsze, usprawnia proces rejestracji wizyt, co skraca czas oczekiwania na połączenie telefoniczne i zmniejsza liczbę nieodebranych połączeń. Po drugie, pozwala na lepsze zarządzanie relacjami z pacjentami dzięki gromadzeniu wszystkich danych dotyczących historii leczenia i kontaktów w jednym miejscu. Po trzecie, ułatwia koordynację pracy między różnymi oddziałami i specjalistami, co przekłada się na bardziej efektywną opiekę medyczną. Wreszcie, program CRMed pozwala na analizę danych i generowanie raportów, które mogą być wykorzystane do dalszego usprawniania funkcjonowania placówki. 

Przykłady wdrożenia programu CRMed w Polsce

Program CRMed w Gdańsku zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Jego wdrożenie można zaobserwować zarówno w dużych szpitalach, jak i mniejszych poradniach czy gabinetach specjalistycznych. Przykładem może być Centrum Medyczne Bieńkowski we Wrocławiu, które zdecydowało się na wdrożenie oprogramowania w celu usprawnienia procesu rejestracji wizyt oraz lepszej komunikacji między lekarzami a pacjentami. Innym przykładem jest Gdański Uniwersytet Medyczny, który z powodzeniem korzysta z programu CRMed do zarządzania relacjami z pacjentami i koordynacji pracy między różnymi jednostkami uczelni.